$ DOLAR → Alış: 7,49 / Satış: 7,52
€ EURO → Alış: 9,04 / Satış: 9,08

AYÇ Okulları/ TED-AD Koleji Öğretmenleri piknikte stres attı

Yozgat’ta eğitim alanındaki başarıları ile adından söz ettiren AYÇ Okulları/ TED- AD Koleji okulların ara tatil dönemine girmesiyle öğretmenlerin okullardaki seminer çalışmaları çerçevesinde hafta sonu düzenledikleri piknikte bir araya gelerek stres attı.

AYÇ Okulları/ TED-AD Koleji Öğretmenleri piknikte stres attı
  • 21.11.2020
  • 870 kez okundu

 

Yozgat’ta eğitim alanındaki başarıları ile adından söz ettiren AYÇ Okulları/ TED- AD Koleji okulların ara tatil dönemine girmesiyle öğretmenlerin okullardaki seminer çalışmaları çerçevesinde hafta sonu düzenledikleri piknikte bir araya gelerek stres attı.

AYÇ Okulları/ TED- AD Koleji Müdürü Ahmet Fahri Yaşar tarafından organize edilen piknikte öğretmenler hem eğlendi hem de stres attı.

Kolej Müdürü Ahmet Fahri Yaşar, yaptığı açıklamada; eğitimin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlere büyük önem verdiklerini belirterek, ara tatil dönemi dolayısıyla hafta sonunun öğretmenlerle piknik yaparak değerlendirdiklerini söyledi.

Bu tür etkinliklerin birlik beraberlik adına kaynaşmaya  vesile olduğunu belirten Yaşar, “Kovid-19 salgını dolayısıyla yorucu ve stresli bir dönemden geçiyoruz. Öğretmenlerimize hem moral, hem de eğlence olsun diye piknik etkinliği düzenleyerek bir araya geldik. Eğitim üzerine sohbet ettik, güzel bir gün geçirdik. Öğrencilerimize yönelikte farklı etkinlikler düzenliyorduk fakat kovid -19 salgını nedeniyle bu tür faaliyetlerimizi azami ölçüde dikkat ederek gerçekleştiriyoruz. Çünkü öğrencilerimizin sağlığı her şeyden önce gelir.”dedi.

KOVİD-19 SALGININA KARŞI DAHA DUYARLI OLMALIYIZ

Kovid-19 salgınına karşı daha duyarlı olunması gerektiğini vurgulayan Yaşar, “Kovid-19 salgını dünya ülkelerini etkilediği gibi maalesef ülkemizde de son günlerde etkisini artırdığını görüyoruz. Buna yönelik gerek devlet büyüklerimiz ve gerekse Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından yeni bir genelge ile okullarda yılsonuna kadar yüz yüze eğitime ara verildi. Bizlerde öğrencilerimize eğitimimizi online üzerinden video konferans yöntemi ile sürdüreceğiz. Dileğimiz ve temennimiz tez zamanda bu salgından ülke olarak kurtulmak ve hayatımızın normal olağan seyrine dönmesidir. Bu vesile ile vatandaşlarımızı da uyararak Kovid-19 salgınına karşı maske, mesafe ve hijyen kurallarına harfiyen uymalarını istiyoruz.”diye konuştu.

 

 

Yozgat İl Jandarma Komutanlığı tarafından temel eğitimlerini tamamlayan 46 acemi er için yemin töreni düzenlendi.
Destici’den Vali Polat’a ziyaret
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Yozgat Valisi  Ziya Polat'a nezaket ziyaretinde bulundu.
İl Başkanı Başer Mazbatasını aldı
AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, İl Seçim Kurulundan İl Başkanlığı Mazbatasını aldı.
Başer, yatırım ve projeleri görüştü
AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, il genelinde yapımı devam eden  baraj ve göletlerin ödenek...
Sağlık Sen Yozgat Şubesinden Alan’a tepki
Sağlık Sen Yozgat Şube Başkanı Atakan Erciyas,  Sağlık çalışanlarının özlük haklarına yönelik taleplerini ‘rüşvetçilikle’ ilişkilendiren Yeni Akit’in Haber Müdürü Murat...
Sedef’ten Şefaatli Belediye Başkanı Karacay’a ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili İ Ethem Sedef, Şefaatli Belediye Başkanı Müjdat Karaca’yı makamında ziyaret etti.
Şerefli: Gelirde adalet için seyyanen zam yapılmalı
Memur-Sen Yozgat  İl Temsilcisi Kenan Şerefli, “Gelirde adalet için seyyanen zam yapılmalı, vergide adalet için oran sabitlenmeli, matrah artmalıdır" dedi.
Saraykent Belediyesinde toplu iş sözleşmesi sevinci
Saraykent Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası Yozgat Şube Başkanlığı arasında 3 yıl süreli toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Diyanet Vakfı Yozgat Şubesinden 400 öğrenciye kıyafet yardımı
Yozgat İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı ile WEFA Uluslararası İnsani Yardım Organizasyonu iş birliğiyle Yozgat’taki 400 ihtiyaç sahibi öğrenciye...
Erciyas: Hayal kırıklığı yaşamaktan yorulduk
Sağlık Sen Yozgat Şube Başkanı Atakan Erciyas, sağlık çalışanlarının bugüne kadar Kovid-19 salgınına karşı verdiği mücadelede birçok kıymetli neferini şehit...
Koranavirüse karşı aşı uygulaması başladı
Yozgat’ta Koranavirüse karşı (Corona Vac) aşı uygulaması ilk olarak sağlık çalışanlarından başlamak üzere yapılmaya başlandı.
Ticaret Borsası modern yeni hizmet binasını hizmete açtı
Yozgat Ticaret Borası son derece modern olarak tasarlanan Onur Kaytan Plaza'da bulunan yeni hizmet binasını düzenlenen törenin ardından dualar ve...
Türkiye’nin 1 numarası Kolatar Ev Konsepti Mondi Mağazası oldu
Yozgat’ta sahipliğini Ali ve Mustafa Kolatar kardeşlerin yaptığı Kolatar İstikbal ve Mondi mağazaları, 2020 yılı içerisinde Türkiye genelinde  İstikbal ve...
Yozgat Şehir Hastanesinde aşı odaları hazırlandı
Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Kozan, aşı uygulamalarının sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi amacıyla Sağlık Bakanlığının genelgesi...
Engelli evde bakım hizmeti destek miktarları artırıldı
Sosyal ve Ekonomik Destek Hizmeti’nden (SED), engeli evde bakım hizmeti ödemeleri için yapılan destek miktarlarını artırıldı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ