$ DOLAR → Alış: 18,55 / Satış: 18,62
€ EURO → Alış: 18,34 / Satış: 18,41

Akgün: Çıraklıkta eğitim gören öğrencilerimize şehrimizin güzelliklerini tanıtıyoruz

Yozgat Belediyesi tarafından hazırlanan “SODES’le Gençler Daha Mutlu Projesi” kapsamında, Yozgat Merkezde bulunan çıraklık eğitim merkezinde öğrenim gören öğrencilere yönelik kültürel gezi düzenledi.

Akgün: Çıraklıkta eğitim gören öğrencilerimize şehrimizin güzelliklerini tanıtıyoruz
  • 24.07.2018
  • 901 kez okundu

Yozgat Belediyesi tarafından hazırlanan “SODES’le Gençler Daha Mutlu Projesi” kapsamında, Yozgat Merkezde bulunan çıraklık eğitim merkezinde öğrenim gören öğrencilere yönelik kültürel gezi düzenledi. Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Akgün, tarafından organize edilen gezide öğrenciler Yozgat’ın tarihi mekanlarının yanı sıra, Kazankaya Kanyonu, Sarıkaya Roma Hamını gezdi.

Sabah Çamlık Milli Parkında, çıraklık öğrencilerine verilen kahvaltıya Belediye Başkanı Kazım Arslan’da katılarak öğrencilerle sohbet ederek istek ve taleplerini dinledi.

Kahvaltının ardından Başkan Yardımcısı Ahmet Akgün refakatinde Aydıncık kazankaya Kanyonunu ve Roma Hamamını gezen öğrenciler gönüllerince eğlendi.

Başkan Yardımcısı Ahmet Akgün, belediye olarak hazırladıkları “SODES’le Gençler Daha Mutlu Projesi” kapsamında çıraklık eğitim merkezinde ki öğrencilere yönelik farklı bir etkinlik düzenlediklerini söyledi.

Bazı öğrencilerin ilk defa Yozgat’ın tarihi ve doğal güzelliklerini görme fırsatı bulduğunu söyleyen Akgün, “Öğrencilerimizle keyifli güzel bir gün geçirdik. Onların mutlu olmaları bizleri de mutlu ediyor. Sabah ki programımıza Belediye Başkanımız Sayın Arslan’da katılarak bizlerle oldu. Daha sonra doğa harikası olan Kazankaya Kanyonunu gezdik. Ardından Tarihi Roma Hamamını gezerek öğrencilerimize şehrimizin güzelliklerini tanıttık. Bundan sonrada bu tür etkinliklerimize devam edeceğiz.”diye konuştu.

Öğrencilerde kendilerine yönelik düzenlenen etkinliğin oldukça verimli geçtiğini belirterek Başkan Arslan ve Yardımcısı Akgün’e teşekkür ettiler.

 

 

ReklamReklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ